Night Watch COMBO v2

Night Watch COMBO v2


Witam wszystkich, pragnę przedstawić automat Night Watch COMBO wersja 2 który został bardzo rozbudowany w stosunku do używanej od 2011 roku Night Watch v2. Za pomocą automatu wersja 2 wraz z kilkoma znajomymi inwestorami dorobiliśmy do naszych pensji. Poniżej przykład wycinka jak sprawowała się wersja 2.

Backtest ze starej wersji Night Watch v2
- 8 miesięcy - zysk 800 USD

Backtest

A teraz porównanie Backtest z Night Watch COMBO v2
- 8 miesięcy - zysk 1500 USD

Backtest


Na innych aukcjach wystawiłem również inne automaty, zachęcam do obejrzenia
Wszystkie przedmioty sprzedającegoJest to kolejna wersja automatu, począwszy od NightWatch v1/v2 oraz Night Watch COMBO v1. Podtrzymuje pewien styl jak też w tejże wersji stał się jeszcze lepszy, bowiem chcę by to był jako automat narzędzie, dzięki któremu można dorobić do naszych pensji. Wnioski jakie nasuwają się ryzyko w wersji Night Watch COMBO v2 zmniejszyło się gdyż szybciej możemy zarobić więcej pieniędzy. Można teraz zyskać dwa/trzy razy więcej w tym samym okresie czasu. Dodatkowo mamy większą kontrolę i więcej zabezpieczeń w parametrach automatu, czy też możemy pozmieniać by szybciej kończył handlować.
Jako ciekawostkę podam Night Watch v2 plik automatu miał 21 KB pojemności, Night Watch COMBO ma aż 185 KB.
Zasada działania wykorzystywana w automacie jest prosta, analizuję ją od 2011 roku. Zatem bazując na doświadczeniu jak też jestem programistą i zrobiłem setki automatów, dodałem wiele funkcji do wersji Night Watch COMBO v2. Mamy teraz wiele możliwych parametrów do wyboru.
Na ten czas nie znam innego automatu gdzie łatwiej da się zarobić jak też najmniej trzeba wysiłku do tego.
W Night Watch COMBO v2 nastąpił przełom, wykorzystuje nadal ideę którą znam doskonale i dzięki wielu wspomagającym funkcją teraz ten automat znacznie więcej generuje zysków, oraz ryzyko się zmniejszyło. Wiele pozycji pootwierał? Teraz osobiście się w tym momencie cieszę nawet gdyż ogólnie automat szybciej może zarobić 100% konta.
Podaję wiele porad jak poustawiać automat by ryzyko się zmniejszyło, czyli szybka zmiana kilku parametrów zmniejszy ryzyko nawet z zachowaniem poziomu generowanego zysku. Poniżej przykład backtestu jak teraz omawiana wersja się sprawuje.

Backtest z Night Watch COMBO v2

BacktestMógłbym zakończyć opis automat/narzędzia Night Watch COMBO v2. Wraz z dodaniem wielu funkcji można wykorzystać znacznie lepiej ideę z jakiej korzysta automat. Nie sądziłem że tak dobrze wypadną testy innych stylów inwestowania za pomocą tego automatu. Teraz Night Watch dzięki zmianie kilku parametrów może zarabiać otwierając tylko 1 czy 2 pozycję. Czyli odchodzimy od piramidowania pozycji w którym gramy niskim lotem i można 300 pipsów w miesiącu zyskiwać, to grając w stylu jedna pozycja tylko otwarta to 50 pipsów na miesiąc i większym lotem można inwestować.

Backtest z Night Watch COMBO v2 max dwie pozycje

Backtest

Backtest z Night Watch COMBO v2 tylko 1 pozycja
Loty 0.1 i Depozyt początkowy 100 USD

Backtest

Backtest ten sam co powyżej 1 pozycja plus Martingale,
ale tylko zwiększa 0.1>0.2>0.4 lota
Loty 0.1 i Depozyt początkowy 200 USD wraz z martingale

Backtest


Posiadając duże doświadczenie to oprócz opisu parametrów w instrukcji dodałem porady jak zwiększyć swoje szanse na zarabianie z automatem Night Watch COMBO v2. Na pewno jest to teraz łatwiejsze w stosunku do wersji wcześniejszych. Opisuję również na co wpływają funkcje i do czego się przydadzą czy też do jakich przykładowych stylów inwestowania je zastosować. Gdy zapoznamy się z instrukcją oraz jak automat funkcjonuje to czekają nas analizy, w końcu lepiej wykonać backtesty własne i zapoznać się z zasadami jak automat działa i co funkcje w nim zawarte w praktyce wykonują.
Po zakupie osoba dostanie automat w skompilowanej wersji oraz dokładną instrukcję. Postarałem się by w niej były wszystkie potrzebne informacje i porady. Będzie wiadomo za co odpowiadają poszczególne parametry, jak zwiększyć szanse na generowanie zysków, opis możliwych sposobów inwestowania czy też wskazówki typu że daną funkcję z czym można używać a z czym nie można.
Zatem dostarczam wszystko rozpisane i osoby powinny już po przeczytaniu instrukcji wiedzieć co i jak. Pragnę zaznaczyć że nie obiecuję jakiś tam zysków, nie wspomagam w tym potem, jak też nie pomagam w optymalizacji ustawień automatu. Zatem ograniczam się tylko do tego że po zakupie wysyłam automat wraz z instrukcją.
W tym automacie jest tyle funkcji i można wybrać nawet styl inwestowania, można dopasować pod siebie automat. Bazując na swoim doświadczeniu i to co napisałem w mojej książce, właśnie niech każdy wybierze swoje preferencje jak chce korzystać z automatu i w ten sposób zwiększy własne szanse na sukces.

Co zawiera instrukcja w wersji pełnej:
1. Opis Ogólny
2. Opis Funkcji i Parametrów: Ustawienia Pozycji, Awaryjne Wychodzenie, Czas Działania, Ustawienia gdy Tylko 1 Pozycja, Ustawienia Gra z wskaźnikami
3. Poradnik
4. Wskazówki
5. Style inwestowania
6. Funkcje nie dodane
7. Kroki postępowania po zakupie automatu
8. Lista Parametrów zmniejszających ryzyko (Opisałem 15 funkcji, czyli tyle ma minimum automat zabezpieczeń do wyboru)

Na starcie osoby będą miały gotowe wysłane parametry do najlepiej zarabiającego ustawienia oraz najbezpieczniejszego jakiego podaję w backtestach i którego używam. Inne parametry do innych stylów są również podane w backtestach można od tego już zacząć i mało co pozmieniać po analizie własnej. Sam korzystałem z Night Watcha wcześniejszych wersji, a z Night Watch COMBO również korzystam do zarabia dla siebie bowiem jako programista mogę pod siebie robić bardziej zaawansowane automaty i zawsze staram się w nich by można było szybko i łatwo zmieniać sposoby gry. Jest wiele możliwych stylów inwestowania, opisałem je również w instrukcji.

Poniżej podaję adres do przeprowadzonych backtestów.


http://www.fxdb.pl/Night_Watch_Backtesty/Cechy automatu Night Watch COMBO v2


Co oferuję dla osób które zakupią opisywany automat


Poniżej wykres z Statement wyników gry z wysyłanymi ustawieniami


Backtest


Przykładowa noc z pracy automatu


1noc


CENA: 400 zł


Można wysłać przelew na podane konto
87 1140 2004 0000 3602 5130 6200
W Tytule przelewu proszę umieścić Night,
oraz E-MAIL na który wyślę pliki

Jest Opcja poprzez Serwis Allegro za pomocą aukcji:
Programowanie w MQL4, MQL do MT4 EA,FOREX
Zakupić za 400 zł czyli 8 godzin programowania, wtedy również Dopiska Night w Informacji do Sprzedawcy.

ALLEGRO WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO

Kontakt: baduradamian.allegro@wp.pl