Wyniki

Wyniki

      Sprzedaję książkę jak inwestować na giełdzie forex, wiele osób kupiło ją ode mnie. Jak pewne każdy domyśla się, są tacy że nie chcą jej zakupić przez wiele powodów.
Rozumiem to, gdyż inwestorzy za wiele razy zostali oszukani i mają złe doświadczenia. Inny powód to zwyczajnie nie chce im się czytać i potem nie mają czas na analizowaniu wiedzy zapisanej w ksiażce. Doszukamy się osób które nie chcą tracić czasu na tworzenie własnych systemów opartych na wskazówkach w książce. Dodam również że otrzymałem maile i rozmawiałem poprzez telefon z klientami, którzy twierdzili że oni nie mają szans jako osoby początkujące. Bowiem ja sam jako programista mam swoją bazę automatów i każdego z osobna mogę w każdej chwili pod siebie dostosować. Mało tego mam niby przewagę że gram na giełdzie od kilku lat i mam duże praktycznie doświadczenie w inwestowaniu.
Chciałem coś sprawdzić, przetestować czy mogę jakoś tym osobom odpowiedzieć, czy aby na pewno są one bez szans? Może jednak książka je wyrównuje?
Otworzyłem nowe konto na rachunku realnym i zaczołem przez 4 tygodnie grać, ale w taki sposób by niwelować moją przewagę nad początkującą osobą.

Wynik testowanego okresu