Tester Systemu v2

Tester Systemu v2

          Witam wszystkich, przedstawiam już kolejny automat/narzędzie za pomocą którego można przetestować nasze manualne systemy. Czy posiadamy własne wskaźniki czy nasz system na nich się w ogóle nie opiera, to i tak bez problemów możemy zobaczyć jakie byśmy mieli wyniki w testerze strategii na naszej platformie Meta Trader 4. Pojawia się od razu pytanie.
Czy trzeba umieć programować? W ogóle nie trzeba nic wiedzieć i zwyczajnie nawet początkująca osoba sobie poradzi. Jestem programistą, umiem zaprogramować przeróżne automaty, ale i tak korzystam z tego automatu/narzędzia. Zanim bym sprawdził pewien pomysł na własny system, to jego zaprogramowanie zajęłoby mi minimum cały dzień. Dzięki temu narzędziu mogę szybko przetestować swój pomysł na system nawet w niecałe kilka minut, jak też sprawnie go potem optymalizować.


Opis/FAQ automatu-narzędzia Tester Systemów

     1. Co możemy ustawiać za pomocą automatu?
  a) Jako początkująca osoba, szybko przetestujemy swoje pomysły na system. Za pomocą tego automatu, możemy zobaczyć jakie wyniki będą w testowanym czasie.
  b) To jest świetny automat-narzędzie, gdyż po zobaczeniu pierwszych wyników naszego systemu zauważymy co blokuje zyski, a co można poprawić. Stwierdziliśmy że Takeprofit na 5 pipsów blokuje nam profit? Zmieniamy szybko jeden parametr na większy TP i widzimy po chwili czy uzyskaliśmy lepsze wyniki. Możliwości jest dużo.
  c) Najpierw ustalamy jaki zakres czasowy chcemy testować, następnie zapomocą znaczników (strzałka górna, strzałka dolna, znaczek V, znaczek X oraz linia pionowa) ustawiamy gdzie automat ma wykonać pozycje jak też kiedy ma je zamknąć.
  d) Za pomocą znacznika strzałka górna to otwiera nam BUY, strzałka dolna - SELL, znaczek "Zaznaczenie V" Zamyka nam BUY pozycje, znaczek znak stop X zamyka nam SELL. Linia pionowa zamyka nam jednocześnie BUY i SELL w jednym momencie.
  e) Konstrukcja automatu pozwala nam na ustawienie nieskończenie wiele za pomocą znaczków kiedy ma otwierać BUY, SELL, zamykać BUY, zamykać SELL, oraz zamykać jednocześnie BUY i SELL. Po nałożenia znacznika strzałka w górę wpisujemy b1, albo kolejną liczbę w zależności ile znaczników już mamy. Następnie możemy wpisywać coraz większe liczby np.: b100, b142, b1220. Dzięki temu potem pomiędzy znacznikiem b100 a b142 wpiszemy np.: b110. Gdy zaczynamy np.: od połowy naszych znaczników już ustawionych to wystarczy automatowi wskazać od jakiego numera znacznika ma on zacząć pracę, do ustawienia jest max 5 cyfr wtedy.
  f) Pozycje są wykonywane tylko wraz z nową świecą, jak również są one zamyka.
  g) Gdy na wykresie naniesiemy znaczniki, to zapisujemy je jako szablon, potem włączamy testera strategii w trybie wizualnym, po czym w oknie w trybie wizualnym wczytujemy wcześniej przygotowany szablon. Później automat kolejno otwiera pozycje i je zamyka, a potem jak okres testowany się skończy zobaczymy jakie rezultaty nam się ukazały.
  h) Gdy ustawimy wiele znaczników, to za pomocą parametrów w automacie możemy wyłączyć by automat nie otwierał BUY czy SELL pozycji, jak też nie zamykał pozycji w tym możemy wyłączyć zamykanie jednocześnie BUY i SELL za pomocą linii pionowej.
  i) Ustalamy również np.: Takeprofit, Stoploss, Uktyty Takeprofit (skalpowanie nawet po 1 pipsie), Loty, Chodzący stoploss, BreakEven, godziny handlu.
  j) Określiliśmy otwieranie pozycji np.: na cały rok, w dzień jak i w nocy. Możemy ustalać godziny handlu i analizować kiedy najlepiej handlować. Dla przykładu gdy ustawiliśmy pozycje w nocy, a inne w dzień, to potem szybciutko poprzez ustalenie godzin handlu możemy zobaczyć jak nasz system zachowuje się w tylko w nocy, a jak za dnia.
  k) Możemy testować martingale, czyli jak mamy stratną pozycję to następną otwieramy z większym lotem.
  l) Mamy możliwość ustalić czy chcemy by była tylko jedna pozycja; po jednym BUY i Sell; czy też wiele pozycji;
  m) Najlepiej automat działa jak wykonujemy czynności po zamkniętej świecy, ale wiele parametrów działa w dowolnym momencie.
  n) Ten automat oszczędzi nam dużo czasu i dzięki niemu polepszymy swoje systemy.
  o) Świetnie testujemy systemy gdzie otwiera pozycje na początku świecy, oraz zamyka transakcje wraz z nową świecą. Świetnie działa testowanie gdy system ma wykonywać BUY>SELL>BUY>SELL itd.
Również system świetnie testuje systemy gdzie otwieramy wiele pozycji a dopiero potem je zamykamy, w tym np.: piramidowanie czy też np.: BUY>BUY>BUY>BUY> Zamykamy pozycje BUY.
  P.S.) W kwestii testowania własnych wskaźników to polecam automat COMBO v4 z Modułem Wskaźnik v1.

tester strategii


A. Informacje inne odnośnie automatu Tester Systemu v2:


B. Co oferuję w ramach aukcji:


CENA: 100 zł


Można wysłać przelew na podane konto
87 1140 2004 0000 3602 5130 6200
W Tytule przelewu proszę umieścić Tester,
oraz E-MAIL na który wyślę pliki

Jest Opcja poprzez Serwis Allegro za pomocą aukcji:
Programowanie w MQL4, MQL do MT4 EA,FOREX
Zakupić za 100 zł czyli 2 godziny programowania, wtedy również Dopiska Tester w Informacji do Sprzedawcy.

ALLEGRO WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO

Kontakt: baduradamian.allegro@wp.pl